Serwis

0 rok

Doświadczenia w branży

Działaj z nami

Serwis

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu obsługi swojej własnej, licznej floty jesteśmy gotowy zaoferować wysokiej jakości usługi serwisowe dla klientów zewnętrznych. Nasza kadra doświadczonych mechaników zadba o obsługę Państwa
pojazdu na najwyższym poziomie.

WULKANIZACJA

Posiadamy sprzęt do naprawy i wymiany ogumienia w pojazdach osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Wykwalifikowani pracownicy ocenią kondycję Państwa opon, następnie doradzi optymalny proces naprawy bądź zaproponuje wybór nowych według indywidualnych preferencji i zapotrzebowania.

NAPRAWY EKSPLOATACYJNE

Dzięki wysokiej dostępności podzespołów i materiałów eksploatacyjnych jesteśmy w stanie zaoferować naprawy eksploatacyjne w konkurencyjnych cenach i terminach:
- naprawy układów hamulcowych
- okresowe wymiany płynów eksploatacyjnych i filtrów
- naprawy układów pneumatycznych
- naprawy elektryczne
- naprawy układów AdBlue/DPF/SCR

NAPRAWY ZABUDÓW

Wiemy jak ważne dla zachowania jakości pracy jest utrzymanie integralności zabudowy pojazdów, dlatego oferujemy usługi naprawy i konserwacji zabudów plandekowych:
- klejenie i wymiana poszyć
- naprawy drzwi, słupów, kłonic
- naprawy mechanizmów przesuwu, podnoszenia zabudów

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

Dzięki nowoczesnemu zestawowi diagnostycznemu TEXA AXONE NEMO 2 oraz STAR DIAGNOSIS jesteśmy w stanie przeprowadzić diagnostykę wszystkich układów występujących w pojeździe, łącznie z diagnostyką układów w naczepach i przyczepach wykonywaną poprzez złącze EBS. To pozwala na sprawne zlokalizowanie i wyeliminowanie usterek.

Scroll to Top