O firmie

Firma TRANS-CARGO powstała w 1999r. i jest własnością prywatną. Z dniem 25.04.2017 firma została przekształcona w Trans-Cargo Group Sp. Zo.o Sp.K.

Właścicielami firmy są Jacek Trojanowicz i Grzegorz Trojanowicz, osoby dysponujące wysokim poziomem kompetencji w dziale transportu i logistyki.

O stabilnej pozycji firmy świadczy fakt stałej i nieprzerwanej, kilkuletniej współpracy, zarówno z kontrahentami krajowymi jak i zagranicznymi

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy usługi w zakresie przewozu towarów na terenie całej Europy własną, nowoczesną flotą z doświadczonymi kierowcami .Obecnie obsługujemy wielu dużych europejskich producentów o przestrzennych potrzebach transportowych. Tworzymy zespół wyspecjalizowanych pracowników, którzy bazują na wspólnej wiedzy, doświadczeniach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Biegle posługujemy się językami obcymi. Minimalne rotacje w firmie i wieloletnie doświadczenie zarówno kierowców jak i spedytorów gwarantuje wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Dysponujemy sprawdzonymi i renomowanymi w całej Europie samochodami marki MAN ,Mercedes , których średnia wieku nie przekracza 4 lat, a to znaczy, że powierzając nam transport zyskujesz rzetelnego i zaufanego partnera oraz pewność, że dotrze on bezawaryjnie i terminowo do celu.

Wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne w branży transportowej, dlatego też, aby sprostać wymogom europejskich standardów sukcesywnie od lat zaostrzamy limity emisji CO2 wprowadzając pojazdy zgodne z normami Euro 6. Nasi kierowcy uczestniczą również w szkoleniach Eco-driving.

Naszym atutem: są specjalistyczne zestawy samochodowe posiadające certyfikat PN EN 12642 XL-code (bezpieczny ładunek) oraz certyfikat Dailmer. Pojazdy dostosowane są do wymogów przewozu towarów wysoko przestrzennych 120cbm, które dzięki swojej objętości ładunkowej pozwalają zredukować jednostkowy koszt transportu.

Zespół wykwalifikowanych spedytorów z wieloletnim doświadczeniem stale monitoruje powierzone do przewozu ładunki poprzez system telematyczny oraz stały nadzór nad kierowcami.Warto również wspomnieć, że jesteśmy laureatami między innymi prestiżowej nagrody Diamenty Forbes 2013 rok za zajęcie III miejsca oraz Gazela Biznesu 2014. Zostaliśmy ponownie wyróżnieni w 2017 roku przez Puls Biznesu.

Zadzwoń do nas!

+48 (71) 396 91 30

Czekamy na wiadomości!

biuro@transcargo.com.pl