O firmie

Firma TRANS-CARGO powstała w 1999r. i jest własnością prywatną. Z dniem 25.04.2017 firma została przekształcona w Trans-Cargo Group Sp. Zo.o Sp.K.

Założycielami firmy byli Jacek Trojanowicz i Grzegorz Trojanowicz, osoby dysponujące wysokim poziomem kompetencji w dziale transportu i logistyki. Obecnie głównym właścicielem jest Grzegorz Trojanowicz. O stabilnej pozycji firmy świadczy fakt stałej i nieprzerwanej, kilkunastoletniej współpracy, zarówno z kontrahentami krajowymi jak i zagranicznymi. Stale poszerzamy grono Naszych zadowolonych Klientów.

Oferujemy:
- usługi w zakresie przewozu towarów na terenie całej Europy własną, nowoczesną flotą z doświadczonymi kierowcami.

Obsługujemy:
- wielu dużych europejskich producentów o przestrzennych potrzebach transportowych.

Gwarantujemy:
- wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Rozwijamy się:
- najnowszą gałęzią Naszej działalności jest prowadzenie serwisów pojazdów ciężarowych i dostawczych – TRUCK SERVICE. Oferujemy naprawy bieżące, wulkanizację oraz diagnostykę komputerową.

Dysponujemy:
- sprawdzonymi i renomowanymi w całej Europie samochodami marki MAN ,Mercedes , których średnia wieku nie przekracza 2 lat, a to znaczy, że powierzając nam transport zyskujesz rzetelnego i zaufanego partnera oraz pewność, że dotrze on bezawaryjnie i terminowo do celu.

Wykorzystujemy:
- innowacyjne rozwiązania technologiczne w branży transportowej, dlatego też, aby sprostać wymogom europejskich standardów sukcesywnie od lat zaostrzamy limity emisji CO2 wprowadzając pojazdy zgodne z normami Euro 6. Nasi kierowcy uczestniczą również w szkoleniach Eco-driving.

Naszym atutem są:
- specjalistyczne zestawy samochodowe posiadające certyfikat PN EN 12642 XL-code (bezpieczny ładunek) oraz certyfikat Dailmer. Pojazdy dostosowane są do wymogów przewozu towarów wysoko przestrzennych 120cbm, które dzięki swojej objętości ładunkowej pozwalają zredukować jednostkowy koszt transportu.

Nasz zespół:
- wyspecjalizowanych pracowników, z wieloletnim doświadczeniem stale monitoruje powierzone do przewozu ładunki poprzez system telematyczny oraz stały nadzór nad kierowcami – całodobowa opieka dyspozytora. Bazujemy na wspólnej wiedzy i doświadczeniach stale podnosząc swoje kwalifikacje, poprzez licznie szkolenia. Biegle posługujemy się językami obcymi (angielski, niemiecki, francuski, ukraiński).

Nasze nagrody:
- jesteśmy laureatami między innymi prestiżowej nagrody Diamenty Forbes 2013 rok za zajęcie III miejsca oraz Gazela Biznesu 2014. Zostaliśmy ponownie wyróżnieni w 2017 roku przez Puls Biznesu.ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Zadzwoń do nas!

+48 (71) 396 91 30

Czekamy na wiadomości!

biuro@transcargo.com.pl